Президент України Володимир Зеленський оголосив, що від початку повномасштабного вторгнення Україна вдало повернути понад 9500 своїх громадян із російського полону. У 2026 році вже звільнили 1596 українців, а сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували в неволі з 2022 року. Зеленський наголосив на важливості продовження роботи над поверненням усіх громадян України із російської неволі, а також на необхідності підтримки звільнених осіб після повернення додому.
